poniedziałek, 1 grudnia 2014

Otul wnętrze na zimę

Ujemne temperatury na zewnątrz uświadamiają nam, że zima tuż, tuż. Wieczory długie i mroźne, warto zatem pomyśleć o tym, w jaki sposób otulić nasze wnętrza, aby było miło i niezwykle przyjemnie. Możemy to zrobić za pomocą dodatków. To one sprawią, że nasze wnętrza będą ciche, ciepłe i pachnące. Po prostu takie, z których nie chce się wychodzić. Myślę tu przede wszystkim o wełnianym pledzie, poduszkach, czy owczej skórze.

Dacon-Design-blog-cozy-interior

Dziergane pufy to doskonałe siedziska, które z całą pewnością przydadzą się podczas wieczornych rozmów w blasku lampionów czy kominka. A jeśli nie możemy zainstalować w naszym wnętrzu kominka, to doskonałym rozwiązaniem będzie biokominek opalany płynnym paliwem.

Dacon-Design-blog-interiors-pled-pufa-lampion-kominek

Wszelkie plecionki z rattanu, drewniane meble to dodatki z materiałów naturalnych, które są ciepłe w dotyku. Doskonale wyciszą nasze wnętrza. 

Dacon-Design-blog-interiors-pled-pufa-lampion-kominek-rattan

Miedziane dodatki w postaci lamp, mis czy świeczników, to również dobre rozwiązanie na wprowadzenie do naszych domów czy mieszkań nieco bajkowego klimatu. W tych błyszczących dodatkach odbijać się będzie blask świec czy ognia z kominka.

Dacon-Design-blog-interiors-pled-pufa-lampion-kominek-miedz-rattan

Zdjęcia wnętrz: Pinterest

A gdy jeszcze do tego wszystkiego, dorzucimy zapach świec czy olejków eterycznych, słodycz czekolady i aromatyczną kawę, to zapewniam Was, że dom stanie się ciepłym, przytulnym azylem.

Agnieszka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz