niedziela, 25 stycznia 2015

Dżinsowe wnętrza

Z całą pewnością dżinsy to ikona popkultury XX wieku. Zaprojektowane w XIX w. przez Leviego Straussa stały się nieodzownym elementem każdej garderoby. Cenimy je za wygodę, wytrzymałość oraz ponadczasowość. Dlaczego zatem nie wprowadzić ich do wnętrz? Myślę, że warto. Dżins pojawić się może na obiciu sofy, fotela czy też jako klosz lamy wiszącej lub stojącej.

Dacon-Design-interiors-blog-jeans

Firma Benjamin Moor wpadła na pomysł dekoracji ścian z efektem denim. A ponieważ dżins prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody, będzie stanowił doskonałą aranżację ścian we wnętrzach utrzymanych w różnych stylach. Efekt denim otrzymujemy w prosty sposób bez użycia specjalistycznych narzędzi. Wystarczy jedynie tradycyjny pędzel i szczotka o twardym włosiu. Do uzyskania efektu denim na ścianie potrzebować będziemy jasnej farby, dekoracyjnej bejcy ściennej do przecierek oraz farby w kolorze dżinsu. Szczegóły wykonania na stronie producenta

Dacon-Design-interiors-jeans-denim-effect

W ofercie firmy Kare Design jaki i Zuiver znajdziemy niezwykłe fotele i krzesła ubrane w dżins. 

Dacon-Design-interiors-jeans-denim-effect

Dacon-Design-interiors-jeans-denim-effect

Sama uwielbiam dżinsy i dlatego zdecydowałam się na zaprojektowanie komody z wykorzystaniem tego materiału. Mam nadzieję, że się Wam spodoba:)

Dacon-Design-interiors-jeans-commode

Wspaniałego tygodnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz