piątek, 17 lipca 2015

Kilka pomysłów na weekend

Kolejny weekend przed nami. Dziś przesyłam Wam kilka pomysłów na weekend.

1. Nowe wnętrze 
Jeśli od dawna planujecie zmiany we wnętrzach to proponuję szybką metamorfozę: pomalujmy 3 ściany jednym kolorem farby, a czwartą ścianę wytapetujmy. Jeśli macie wątpliwości, w jaki sposób stworzyć duet: farba + tapeta, to firma Tikkurila przygotowała już takie zestawienia. Poniżej propozycja duetu o nazwie: Tikkurila Duett Stitch. Prostota i elegancja. Jedwabista faktura tapety i farba w kolorach ziemi to zestawienie dla osób, które preferują skandynawski minimalizm.


Dacon-Design-wnetrza-Wroclaw-architekt-sciana-tapeta-farba-TikkurilaTikkurila duett

2. Trening antystresowy
Proponuję odwiedzić jeden z salonów sieci Empik. Tam właśnie, w dziale hobby znajdzie coś, co pomoże Wam na odstresowanie. Piękne ilustracje do kolorowania, które pomogą nie tylko rozwinąć Wasze umiejętności manualne, ale przede wszystkim pozwolą wyluzować się i nie myśleć o kłopotach dnia codziennego. Zatem kredki do ręki i pokolorujcie swój świat na żółto i na niebiesko:)

Dacon-Design-wnetrza-Wroclaw-architekt-empik-ksiazki-stres3. Twórczość Pieta Heina
Myślę, że osoby interesujące się duńskim wzornictwem dobrze znają Pieta Heina.  A dla osób, dla których sylwetka Pieta Heina jest nieznana polecam odwiedzić stronę: http://www.piethein.com/ 

Dacon-Design-wnetrza-Wroclaw-architekt-Piet-Hein-lampa-Sinus-Hex


4. FismollWspaniałego weekendu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz