sobota, 5 września 2015

Skrzydlaty dizajn

Skrzydła już od wieków pasjonują człowieka. Kto z nas nie chciałby wznieść się wysoko i choć przez chwilę poczuć się wolny jak ptak? Myślę, że będzie nas wielu. Nie dziwi zatem fakt, że skrzydła są inspiracją do tworzenia wielu dekoracji, mebli, biżuterii, itp. Znana firma Kare Design posiada w swojej ofercie wspaniałe "skrzydlate"  przedmioty, które zamieszczam poniżej.


Dacon Design architekt interiors kare design wings

Dacon Design architekt interiors kare design wings

Skrzydlata dekoracja zagościła w hotelu The Olive Exclusive Boutique, znajdującym się w Namibii w południowo - zachodniej Afryce. O tym hotelu chciałabym opowiedzieć w oddzielnym poście.

Dacon Design architekt interiors wings hotel namibia

Motyw skrzydła ptaka był jednym z pomysłów na aranżację sypialni, której projekt wykonywałam całkiem niedawno :)

dacon design architekt skrzydła piora sypialnia wings design

Od jakiegoś czasu mam ogromną przyjemność projektować salony jubilerskie. To dla mnie nowe doświadczenie, które zdobywam z wielką radością. Dzięki temu poznaję nowe kolekcje biżuterii. Parę dni temu, pojawiła się najnowsza kolekcja biżuterii Pandory. Delikatna i kobieca biżuteria w kształcie mitycznego Feniksa - ptaka symbolizującego Słońce oraz wiecznie odradzające się życie. 

Dacon Design architekt interiors wings Pandora

Skrzydła pojawiły się na okładce szóstego albumu brytyjskiej grupy Coldplay "Ghost Stories". Album niezwykły, o którym Chris Martin powiedział: "Ja po prostu chciałem odpowiednio przedstawić sprawę bezwarunkowej miłości. I jak twoje życie może stać się piękniejsze, jeśli zdasz sobie sprawę z tego, że nie zawsze i nie całkowicie taka miłość będzie ci darowana". Myślę, że ta płyta to dobry pomysł na nadchodzące jesienne wieczory.


Pozdrawiam. Agnieszka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz