czwartek, 7 stycznia 2016

Trendy 2016. Kolory

Za nami kilka pierwszych dni roku 2016. A jak wiadomo, każdy kolejny rok to nowe trendy w modzie, stylizacji fryzur, kulinariach czy też we wnętrzach. Dziś parę słów o kolorach. Firma Pantone, zajmująca się identyfikacją kolorów, opracowała listę 10 kolorów na rok 2016. Są nimi: Rose Quartz (delikatny róż); Peach Echo (soczysta brzoskwinia); Serenity (niebieski z nutką fioletu); Snorkel Blue (granat przełamany niebieskim); Buttercup (żółty); Limpet Shell (subtelny turkus); Lilac Gray (liliowa szarość); Fiesta (czerwień); Iced Coffee (jasny brąz); Green Flash (soczysta zieleń). Kolory te królowały na wybiegach w Mediolanie, Paryżu, Londynie i Nowym Yorku.

Dacon-Design-architekt-trend-2016-Pantone-Vogue
 A w jaki sposób przenieść modę z wybiegów do naszych czterech kątów? Najprościej za pomocą dodatków. Oto kilka przykładów dodatków w kolorach roku 2016, które znalazłam w naszych sklepach internetowych.

Dacon-Design-architekt-trend-2016-dodatki-fotel-szafka-kinkiet-niebieski

Dacon-Design-architekt-trendy-2016-dodatki-regal-krzeslo-lampa
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć ze sobą dodatki w różnych kolorach. Aby Was do tego zachęcić przygotowałam kilka zestawień. 

Dacon-Design-architekt-trendy-2016-dodatki-kolory-Pantone

Dacon-Design-architekt-trendy-2016-dodatki-kolory-Pantone-lampa-krzeslo

Dobrego dnia! ♡


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz