poniedziałek, 4 lutego 2019

Reno

Drzwi przesuwne w domu lub mieszkaniu stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych drzwi wewnętrznych. Tworzą we wnętrzu niepowtarzalny klimat. Sprawiają, że wnętrze ma swój charakter i styl. Marka Reno, z którą miałam przyjemność współpracować ma w swojej ofercie drzwi przesuwne, które wykonywane są z wielką pasją i zaangażowaniem. Dostępne w różnych stylach, kolorach i z różnych materiałów (drewna, metalu i szkła) z pewnością znajdą wielu zwolenników. A więcej o naszej współpracy znajdziecie pod linkiem: https://www.reno-reno.pl/poznaj-architekta-2/. Serdecznie zapraszam : )

dacon-design-architekt-wroclaw-wntrza-loftowewnetrza-drzwiprzesuwne-reno-blog-wywiad-poznajarchitekta

2 komentarze:

  1. Drzwi są znakomite i nie ma co ukrywać że trzeba patrzeć na jakość ponieważ one często izolują pomieszczenia od hałasu i też temperatury.

    OdpowiedzUsuń
  2. istotnym elementem aranżacji mieszkania jest podłoga jako powierzchnia na której wspiera się całokształt estetyki wnętrza. Świetnym rozwiązaniem są panele winylowe, będące nowoczesnym, a zarazem nadającym się wszędzie zastosować materiałem podłogowym. Również bardzo dobrym pomysłem są panele fotowoltaiczne https://metrkwadrat.net/panele-fotowoltaiczne-czy-to-sie-oplaca/ i również ich montaż jest szybki wobec płytek ceramicznych czy drewna.

    OdpowiedzUsuń